Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

A-tým dokončil základní část vítězně, po domácím vítězství nad Plzní přivezl plný počet bodů i z Dobřan

Muži A, 14.04.2024
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Hokejbalisté A-týmu Kert Parku vybojovali v posledním týdnu základní části hned dvě vítězství. Nejprve si ve středečním večerním utkání poradili s dlouho odolávající Plzní 6:2. V sobotním utkání v dobřanské hale pak dovedli zápas s domácím týmem Snack Dobřany do vítězného konce v poměru 3:2.

Poslední domácí vystoupení v základní části Crossdock Extraligy nezačalo pro domácí hráče Kert Parku dobře. Hosté se už v první minutě dostali díky Tomáši Ulčovi do vedení, které prakticky obratem smazal domácí Michal Javůrek. Divoký začátek zápasu pak pokračoval brankou Jana Pavlíka, který v čase 2:10 otočil vedení na stranu domácích. Druhá třetina branku nepřinesla a tak si diváci museli počkat až na poslední třetinu, do které si oba týmy schovali hend pět branek. Jako první se krátce po začátku třetiny trefili opět hráči Plzně. Na 2:2 vyrovnával Vít Lokajíček. Nerozhodný stav, ale dlouho na tabuli nezůstal. Naopak zvýšenou aktivitu domácí projevili hned čtyřmi zásahy do černého. Nejprve se prosadil domácí kapitán Vojtěch Jágr, na kterého brzy navázal i Dalimil Zvonek. končenou podobu výsledku pak dali dvě branky Lukáše Lhoty a Kert Park tak zvítězil nad HBC Plzeň 6:2.

Poslední vystoupení Kert Parku v základní části absolvovali hráči A-týmu v sobotním utkání na půdě týmu TJ Snack Dobřany. V sestavě pražanů si v Extralize odbyli i nová posila týmu Adam Roušal a také nedávno 16letý dorostenec Radim Drnec. V dobřanské hale se v první třetině ujali vedení hráči Kertu po zásahu Dalimila Zvonka. Druhou branku pak ve druhém dějství přidal Radomír Vaněk. Bojovně hrající domácí se brzy snížili. Branka byla připsána domácímu Václavu Šlehoferovi. Dvougólové vedení však ještě ve stejné třetině vrátil na stranu Kertu Lukáš Lhota. Další branku už naši hráči nepřidali. A tak v nabídnuté přesilové hře po vyloučení Radomíra Vaňka dal finální podobu výsledku utkání svým druhým zásahem Václav Šlehofer. Kert Park si tak odvezl vítězství 3:2.